church familyМи народжуємося у певній сім'ї не просто так, і роду свого не вибираємо.  І хочемо того чи ні, проблеми цього роду позначаються і  на нас. Є гріхи трьох видів: першорідний (знімається під час таїнства Хрещення), власний (знімається в таїнствах Покаяння під час та  Причасті) і родові. Господь милосердний, милостивий,  терплячий і прощає будь-який гріх, якщо людина покаялася. Але не залишає без покарання тих, хто не покаявся у тяжких гріхах і карає за провину батьків дітей і дітей їхніх до 4-го роду, а у священицьких родинах навіть до 7-го роду. Тобто ми несемо на собі гріхи своїх предків.  Тож якщо не враховуватимемо цього, то ніколи не видужаємо і не зможемо народити здорове потомство. 

       Якщо людина просто стежить за своєю фізіологією, то вона до кінця не виліковується, лише знімає симптоми. Діти до семи років майже не хворіють, а якщо хворіють, то це свідчить про одне: вони спокутують проблеми своїх батьків.
        Щоб повністю допомогти пацієнтам зцілитися на фізичному рівні, ми вийшли у Києво-Печерській лаврі на матеріали відомої особистості — митрополита Петра (Могили). Виявилось, що існує чин читання Псалтиря за Петром. Коли він помер, то, як і всі, душею побував у пеклі.  Побачивши, як там мучаться душі, він був настільки вражений цим, що почав благати Господа, щоб Він воскресив його хоча б на короткий час. І він, тобто Петро Могала, воскрес на 40-й день після смерті перед отцями лаври, які, отримавши благословіння, розкопали і підняли його останки. Митрополит Петро залишив письмову вказівку про те, як треба відмолювати наш рід, наших рідних за плоттю. Читаючи Псалтир, у всіх трьох “Славах” треба молитися за упокій, якнайчастіше згадуючи імена померлих родичів та читати Псалтир 20 разів. Після такого прочитання, за словами Петра Могили, Господь за своїм милосердям прощає гріхи предків. І головне: коли гріхи ці прощаються, то і з нас зникає чимало проблем, в першу чергу фізичних, фізіологічних, пов'язаних з хворобами. Причому часто ці хвороби зникають не поступово, а інколи миттєво. Буває, що вже вранці людина прокидається абсолютно здоровою. Ось наскільки важливо відмолювати свій рід, наскільки тісно це пов'язано з нашим фізичним здоров'ям.